Media Directories (2.1.0-beta4) - en to bo translation catalogue (34 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: All
bo: ཡོངས

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Uncategorized
bo: རིགས་དབྱེ་མེད་པ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Root
bo: རྩ་བ

en: 1 item | @count items
bo[0]: ནང་ཚན་@count

en: Browser
bo: དྲ་ངོས་ཀློག་བྱེད

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
bo: གཤམ་གསལ་རྒྱ་བསྐྱེད་མིང་ཡིན་པའི་ཡིག་ཆ་ཁོ་ན་སྤྱད་ཆོག %files-allowed

en: Invalid input
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་ནང་འཇུག

en: Select terms from vocabulary @voc
bo: སྤྱི་མིང་@voc་ལ་ཐ་སྙད་འདེམ་པ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Caches cleared.
bo: བར་གསོག་གཙང་སེལ་བྱས་ཚར།

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Display error message
bo: ནོར་འཁྲུལ་གྱི་བརྡ་འཕྲིན་སྟོན་པ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན

en: Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
bo: ཚང་མར་སྟོང་བར་འཇོག་པ། དེ་མིན་ཚེ་ཐོག་མར་བདམས་པའི་ཐ་སྙད་དེ་སོར་བཞག་གི་གང་རུང་ཞེས་པའི་ཚབ་བྱེད་ངེས།
