Media Directories (2.1.0-beta4) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Image size
dz: གཟུགས་བརྙན་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Taxonomy
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Name
dz: མིང་།

en: 1 item | @count items
dz[0]: རྣམ་གྲངས་ ༡་
dz[1]: %count རྣམ་གྲངས་ཚུ།
