Media Directories (2.1.0-beta4) - en to ku translation catalogue (21 entries)

en: Image size
ku: قەبارەی وێنە

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Value
ku: نرخ

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Add
ku: زیاد بکە

en: All
ku: هەموو

en: OK
ku: باشە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: 1 item | @count items
ku[0]: 1 بڕگە
ku[1]: @count بڕگە

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
ku: تەنها ئەم جۆرە رێپێدراون بۆ بارکردن  :%files-allowed.

en: Caches cleared.
ku: حەشارگە پاکرایەوە

en: Image style
ku: شێوازی وێنە
