Media Directories (2.1.0-beta4) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Image size
mg: Haben'ny sary

en: Delete
mg: Fafaina

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: - None -
mg: - Tsy misy -
