Media Directories (2.1.0-beta4) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: OK
my: အိုခေ (ခ) ဟုတ်ကဲ့

en: Media
my: မီဒီယာ

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Display error message
my: အမှားအယွင်း အချက်အလက်ကို ဖော်ပြရန်
