Media Directories (2.1.0-beta4) - en to ps translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Name
ps: نوم

en: Add
ps: زیاتول

en: All
ps: ټول

en: OK
ps: سمه ده

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Media
ps: رسنۍ

en: Uncategorized
ps: پرته د ټولي

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Browser
ps: لټونى (browser)

en: Installed
ps: لګول شوي

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -

en: Caches cleared.
ps: پټياد پاک شو.

[ctx: Sort order]
en: Numerical
ps: شمېريز

[ctx: Sort order]
en: Alphabetical
ps: الفبايي
