Media Directories (2.2.0-alpha1) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Image size
af: Beeldgrootte

en: Delete
af: Vee uit

en: Value
af: Waarde

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Reset
af: Herstel

en: - None -
af: - Geen -

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Add
af: Voeg by

en: Rename
af: Herbenoem

en: All
af: Alle

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Caches cleared.
af: Kas is skoongemaak.

en: Master
af: Meester
