Media Directories (2.2.0-alpha1) - en to be translation catalogue (26 entries)

en: Image size
be: Памер малюнка

en: Delete
be: Выдаліць

en: Value
be: Значэнне

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Reset
be: Скінуць

en: - None -
be: - Нічога -

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Add
be: Дадаць

en: Rename
be: Перайменаваць

en: All
be: Усе

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Media
be: Мультымедыя

en: Uncategorized
be: Без катэгорыі

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: 1 item | @count items
be[0]: 1 пункт
be[1]: @count пунктаў(ы)

en: Browser
be: Браўзер

en: Installed
be: Усталявана

en: Apply
be: Ужыць

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
be: Дазволеныя файлы з наступнымі пашырэннямі: %files

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: Caches cleared.
be: Вычысціць кэш.

en: Image style
be: Стыль выявы
