Media Directories (2.2.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Value
bg: Стойност

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Reset
bg: Рестартирай

en: - None -
bg: - Не -

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Add
bg: Добави

en: All
bg: Всички

en: Media
bg: Медия

en: Directory
bg: Директория

en: 1 item | @count items
bg[0]: 1 новина
bg[1]: @count новини

en: Apply
bg: Търси

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
bg: Само файлове със следните разширения са позволени: %files-allowed.
