Media Directories (2.2.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (41 entries)

en: Image size
lv: Attēla izmērs

en: Delete
lv: Dzēst

en: Value
lv: Vērtība

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Reset
lv: Attīrīt

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Add
lv: Pievienot

en: Rename
lv: pārsaukt

en: All
lv: Visi

en: New folder
lv: Jauna mape

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Media
lv: Multivide

en: Desc
lv: Dilst.

en: Directory
lv: Direktorija

en: Uncategorized
lv: Nekategorizēts

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: 1 item | @count items
lv[0]: @count vienums
lv[1]: @count vienumi
lv[2]: @count vienumi

en: Browser
lv: Pārlūks

en: Installed
lv: Instalēts

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Values
lv: Vērtības

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
lv: Pieļaujami tikai faili ar šādiem paplašinājumiem: %files-allowed.

en: Invalid input
lv: Nekorekta vērtība

en: Select terms from vocabulary @voc
lv: Atlasiet terminus no vārdnīcas @voc

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Caches cleared.
lv: Kešatmiņas iztīrītas

en: Image style
lv: Attēla stils

en: Edit media
lv: Labot mediju

en: Media browser
lv: Mediju pārlūks

[ctx: Sort order]
en: Numerical
lv: Ciparu
    Kontekstā: Kārtošanas secība

[ctx: Sort order]
en: Alphabetical
lv: Alfabētiski
    Kontekstā: Kārtošanas secība

en: Add @type via URL
lv: Pievienot @type izmantojot URL
