Media Directories (2.2.0-alpha1) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Remove
mk: Одстрани

en: Taxonomy
mk: Таксономија

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Add
mk: Додај

en: - All -
mk: - Сите -

[ctx: Sort order]
en: Numerical
mk: Нумеричко

[ctx: Sort order]
en: Alphabetical
mk: Текстуално
