Media Directories (2.2.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Value
sq: Vlera

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Reset
sq: Rifillo

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: All
sq: Të gjitha

en: 1 item | @count items
sq[0]: 1 element
sq[1]: @count elementë

en: Browser
sq: Shfletuesi

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
sq: Lejohen vetëm skedarët me prapashtesat në vijim: %files-allowed.

en: Caches cleared.
sq: Të dhënat e magazinuara u pastruan.
