Media Directories (2.2.0-alpha3) - en to bn translation catalogue (15 entries)

en: Image size
bn: ছবির আকার

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Remove
bn: অপসারণ

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: All
bn: সমস্ত

en: OK
bn: ঠিক আছে

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Browser
bn: ব্রাউজার

en: Installed
bn: ইন্সটলকৃত

[ctx: Sort order]
en: Alphabetical
bn: আক্ষরিকভাবে
