Media Directories (2.2.0-alpha3) - en to el translation catalogue (35 entries)

en: Image size
el: Μέγεθος εικόνας

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Value
el: Αξία

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Add
el: Προσθήκη

en: All
el: Όλες

en: OK
el: ΟΚ

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Media
el: Μέσα

en: Desc
el: Φθί

en: Uncategorized
el: Χωρίς κατηγορία

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Root
el: Ρίζα

en: 1 item | @count items
el[0]: 1 αντικείμενο
el[1]: @count αντικείμενα

en: Browser
el: Περιηγητής

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Select terms from vocabulary @voc
el: Επιλογή όρων απο το λεξιλόγιο @voc

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: - All -
el: - Όλα -

en: Caches cleared.
el: Τα περιεχόμενα των λανθάνουσων μνημών διαγράφηκαν.

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: Asc
el: Αύξ

[ctx: Sort order]
en: Numerical
el: Αριθμητικό
