Media Directories (2.2.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (67 entries)

en: Image size
hu: Képméret

en: Delete
hu: Törlés

en: Value
hu: Érték

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Rename
hu: Átnevezés

en: All
hu: Mind

en: New folder
hu: Új mappa

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Media
hu: Média

en: Desc
hu: Csökk

en: Directory
hu: Könyvtár

en: Uncategorized
hu: Kategória nélküli

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Root
hu: Gyökér

en: Root directory
hu: Gyökér könyvtár

en: 1 item | @count items
hu[0]: 1 tétel
hu[1]: @count tétel

en: Browser
hu: Böngésző

en: Installed
hu: Telepített

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Values
hu: Értékek

en: Offset
hu: Eltolás

en: Invalid input
hu: Érvénytelen bemenet

en: Select terms from vocabulary @voc
hu: Kifejezések kiválasztása @voc szótárból

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: Placeholder
hu: Helykitöltő

en: - All -
hu: – Mind –

en: Caches cleared.
hu: A gyorsítótárak törlése megtörtént.

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Image style
hu: Képstílus

en: Edit media
hu: Média szerkesztése

en: Media browser
hu: Médiaböngésző

en: Add media
hu: Média hozzáadása

en: Asc
hu: Növ

en: Display error message
hu: Hibaüzenet megjelenítése

en: Select files
hu: Fájlok kiválasztása

[ctx: Sort order]
en: Numerical
hu: Számszerű

[ctx: Sort order]
en: Alphabetical
hu: Betűrendben

en: Master
hu: Mester

en: Media type
hu: Médiatípus

en: Select media
hu: Média kiválasztása

en: Save and select
hu: Mentés és kiválasztás

en: Custom dimensions
hu: Egyéni dimenziók

en: Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
hu: Az összeshez üresen kell hagyni. Más esetben az első kiválasztott kifejezés lesz az alapértelmezett a „Bármely” helyett.

en: Delete media
hu: Média törlése

en: Media name
hu: Média neve

en: Select entities
hu: Entitások kiválasztása

en: The @type Entity @id does not exist.
hu: @type entitás @id nem lézetik.

en: The Entity Type @type does not exist.
hu: @type entitástípus nem létezik.

en: Remove @label
hu: @label eltávolítása

en: 1 item selected | @count items selected
hu[0]: 1 kiválasztott elem
hu[1]: @count kiválasztott elem

en: Add @type via URL
hu: @type hozzáadása webcímen keresztül

en: Allowed providers: @providers.
hu: Engedélyezett szolgáltatók: @providers.

en: Added media items
hu: Hozzáadott médiaelemek

en: Removing @label.
hu: @label eltávolítása.

en: The media item %label has been removed.
hu: %label médiaelem eltávolítva.

en: The media item has been created but has not yet been saved. Fill in any required fields and save to add it to the media library. | The media items have been created but have not yet been saved. Fill in any required fields and save to add them to the media library.
hu[0]: A médiaelem létre lett hozva, de még nincs elmentve. Ehhez ugyanis előbb ki kell tölteni a kötelező mezőit, így kerül majd a médiatárba.
hu[1]: A médiaelemek létre lettek hozva, de még nincsenek elmentve. Ehhez ugyanis előbb ki kell tölteni a kötelező mezőiket, így kerülnek majd a médiatárba.
