Media Directories (2.2.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Image size
ka: სურათის ზომა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Name
ka: სახელი

en: Add
ka: დამატება

en: All
ka: ყველა

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Media
ka: მედია

en: Desc
ka: აღწერა

en: Directory
ka: დირექტორია

en: Browser
ka: ბრაუზერი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: - All -
ka: - ყველა -
