Media Directories (2.2.0-beta1) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Value
az: Qiymət

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: - None -
az: - heç nə -

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Add
az: Əlavə et

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Directory
az: Kataloq

en: Uncategorized
az: Kateqoriyasız

en: Browser
az: Brauzer

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Values
az: Qiymətlər

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
az: Yalnız aşağıdakı uzantıları olan fayllara icazə verilir: %files-allowed.

en: Invalid input
az: Yalnış daxiletmə

en: Select terms from vocabulary @voc
az: @voc lüğətindən şərtlər seçin

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: Caches cleared.
az: Keşlər təmizləndi.
