Media Directories (2.2.0-beta1) - en to cs translation catalogue (33 entries)

en: Image size
cs: Velikost obrázku

en: Delete
cs: Smazat

en: Value
cs: Hodnota

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: - None -
cs: - Nic -

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Add
cs: Přidat

en: New folder
cs: Nová složka

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Media
cs: Média

en: Directory
cs: Adresář

en: Uncategorized
cs: Nezařazeno

en: Root
cs: Kořen

en: 1 item | @count items
cs[0]: @count položka
cs[1]: @count položky
cs[2]: @count položek

en: Browser
cs: Prohlížeč

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Values
cs: Hodnoty

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
cs: Povoleny jsou pouze soubory s následujícími příponami: %files-allowed.

en: Invalid input
cs: Neplatný vstup

en: Select terms from vocabulary @voc
cs: Vybrané termíny ze slovníku @voc

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec

en: Caches cleared.
cs: Vyrovnávací paměť vyčištěna.

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: Add media
cs: Přidat média

en: Display error message
cs: Zobrazit chybovou zprávu

[ctx: Sort order]
en: Numerical
cs: Číselná hodnota

[ctx: Sort order]
en: Alphabetical
cs: Abecední

en: Delete media
cs: Smazat média

en: 1 item selected | @count items selected
cs[0]: 1 položka vybrána
cs[1]: @count položky vybrány
cs[2]: @count položek vybráno
