Media directories (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Value
eo: Valoro

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Reset
eo: Restarigu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Add
eo: Aldonu

en: All
eo: Ĉiuj

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: 1 item | @count items
eo[0]: @count ero
eo[1]: @count eroj

en: Apply
eo: Apliku

en: Asc
eo: kreske
