Media Directories (8.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (30 entries)

en: Image size
lt: Vaizdo dydis

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Reset
lt: Išvalyti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Add
lt: Pridėti

en: All
lt: Visi

en: OK
lt: Gerai

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Directory
lt: Katalogas

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Uncategorized
lt: Be kategorijos

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: 1 item | @count items
lt[0]: @count elementas
lt[1]: @count elementai
lt[2]: @count elementų

en: Browser
lt: Naršyklė

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Values
lt: Reikšmės

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Add media
lt: Pridėti mediją

[ctx: Sort order]
en: Numerical
lt: Skaitmeninis

[ctx: Sort order]
en: Alphabetical
lt: Alfabetinis

en: Delete media
lt: Pašalinti mediją

en: Media name
lt: Medijos pavadinimas
