Media Download Tracker (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Custom
ar: مخصص

en: Media
ar: ميديا

en: Referrer
ar: أحال إليه

en: IP Address
ar: العنوان IP
