Media Download Tracker (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: ID
fa: شناسه

en: User
fa: کاربر

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Custom
fa: سفارشی

en: Media
fa: رسانه

en: Referrer
fa: ارجاع دهنده

en: IP Address
fa: آدرس IP
