Media Download Tracker (1.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: IP Address
kn: IP ವಿಳಾಸ
