Media Download Tracker (1.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Timestamp
my: အချိန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Referrer
my: ရည်ညွှန်းရာ

en: IP Address
my: အင်တာနက် ကွန်ရက် လိပ်စာ
