Media Download Tracker (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Custom
oc: Personalizat

en: Media
oc: Mèdia

en: Referrer
oc: Referent

en: IP Address
oc: Adreça IP
