Media Download Tracker (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: User
ro: Utilizator

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Custom
ro: Personalizat

en: Referrer
ro: Referință

en: IP Address
ro: Adresă IP
