Media Download Tracker (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Timestamp
ru: Время

en: User
ru: Пользователь

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Custom
ru: Собственная

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Referrer
ru: Источник отсылки

en: IP Address
ru: IP-адрес

en: Media ID
ru: ID медиа
