Media Download Tracker (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Timestamp
ta: நேரமுத்திரை

en: User
ta: பயனர்

en: User ID
ta: பயனர் குறிஎண்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Referrer
ta: சுட்டியவர்

en: IP Address
ta: ஐபி முகவரி
