Media Download Tracker (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Timestamp
vi: Nhãn thời gian

en: ID
vi: Mã

en: User
vi: Người dùng

en: User ID
vi: ID người dùng

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Media
vi: Phương tiện

en: Referrer
vi: Nơi dẫn đến

en: IP Address
vi: Địa chỉ IP
