Media Download Tracker (1.0.0-beta2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Referrer
az: İstinad edən

en: IP Address
az: İP ünvan
