Media Download Tracker (1.0.0-beta2) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Referrer
bo: མཚམས་སྦྱོར་མཁན

en: IP Address
bo: IP ཁ་བྱང
