Media Download Tracker (1.0.0-beta2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: User
cs: Uživatel

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Custom
cs: Vlastní

en: Media
cs: Média

en: Referrer
cs: Odkazující stránka

en: IP Address
cs: IP adresa
