Media Download Tracker (1.0.0-beta2) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Timestamp
de: Zeitstempel

en: User
de: Benutzer

en: User ID
de: Benutzer-ID

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Media
de: Medien

en: IP Address
de: IP-Adresse

en: Media ID
de: Medien-ID

en: Requested URL
de: Angeforderte URL
