Media Download Tracker (1.0.0-beta2) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Timestamp
es: Sello temporal

en: User
es: Usuario

en: User ID
es: ID de Usuario

en: Custom
es: Personalizado

en: Media
es: Multimedia

en: Referrer
es: Referente

en: IP Address
es: Dirección IP
