Media Download Tracker (1.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: User
he: משתמש

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Custom
he: מותאם

en: Media
he: מדיה

en: Referrer
he: כתובת מקור

en: IP Address
he: כתובת IP
