Media Download Tracker (1.0.0-beta2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: User
hr: Korisnik

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Media
hr: Mediji

en: Referrer
hr: Dovoditelj

en: IP Address
hr: IP adresa
