Media Download Tracker (1.0.0-beta2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Timestamp
id: Tanda waktu

en: User
id: Pengguna

en: User ID
id: ID Pengguna

en: Custom
id: Tersuai

en: Referrer
id: Dirujuk oleh

en: IP Address
id: Alamat IP
