Media Download Tracker (1.0.0-beta2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Referrer
is: Tilvísandi

en: IP Address
is: IP vistfang
