Media Download Tracker (1.0.0-beta2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Media
km: មេឌៀ

en: Referrer
km: ភាគី​យោង

en: IP Address
km: អាសយ​ដ្ឋាន​ IP
