Media Download Tracker (1.0.0-beta2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: User
lv: Lietotājs

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Media
lv: Multivide

en: Referrer
lv: Atsaukties uz

en: IP Address
lv: IP adrese
