Media Download Tracker (1.0.0-beta3) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Referrer
cy: Cyfeiriwr

en: IP Address
cy: Cyfeiriad IP
