Media Download Tracker (1.0.0-beta3) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: User
da: Bruger

en: User ID
da: Bruger ID

en: Referrer
da: Henviser

en: IP Address
da: IP-adresse
