Media Download Tracker (1.0.0-beta3) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: User
el: Χρήστης

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Media
el: Μέσα

en: Referrer
el: Παραπέμφθηκε από

en: IP Address
el: Διεύθυνση IP
