Media Download Tracker (1.0.0-beta3) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: User
fi: Käyttäjä

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Referrer
fi: Viittaaja

en: IP Address
fi: IP-osoite
