Media Download Tracker (1.0.0-beta3) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Timestamp
fr: Horodatage

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: User
fr: Utilisateur

en: User ID
fr: Identifiant (ID) utilisateur

en: Media
fr: Média

en: Referrer
fr: Référent

en: IP Address
fr: Adresse IP
