Media Download Tracker (1.0.0-beta3) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Timestamp
hi: टाइमस्टैम्प

en: ID
hi: आईडी

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: User ID
hi: उपयोगकर्ता आईङी

en: Media
hi: मीडिया

en: Referrer
hi: अनुरोधक

en: IP Address
hi: IP पता
