Media Download Tracker (1.0.0-beta3) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Timestamp
ja: タイムスタンプ

en: User
ja: ユーザー

en: User ID
ja: ユーザーID

en: Media
ja: メディア

en: Referrer
ja: リファラ

en: IP Address
ja: IPアドレス
