Media Download Tracker (1.0.0-beta3) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: IP Address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.
