Media Download Tracker (1.0.0-beta3) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: User
pt: Usuário

en: User ID
pt: ID do usuário

en: Media
pt: Mídia

en: Referrer
pt: Referência

en: IP Address
pt: Endereço IP
