Media Download Tracker (1.0.0-beta3) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: User
tr: Kullanıcı

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Media
tr: Medya

en: Referrer
tr: Yönlendiren

en: IP Address
tr: IP Adresi
